در این قسمت آموزش, تنظیمات قسمت Security Center را به شما آموزش می دهیم.

وقتی صفحه مرکز امنیت باز میشود دارای سه لول است که هر لول دارای چند قسمت است که در اینجا به توضیح آنها می پردازیم.

با کلیک بر روی قسمت Email روی لینک Send email کلیک کنید تا برای شما ایمیلی مانند زیر از طرف بلاک چین ارسال شود. 

در قسمت پایین Your Wallet ID همان نام کاربری شما برای ورود به بلاک چین است که در دفعات بعدی نیاز خواهید داشت. پس آنرا حتما در جایی یادداشت کنید (بهتر است این ایمیل را پاک نکید و یک پشه جدا در جیمیل بسازید و این میل را به آن منتقل کنید). در قسمت بالا دکمه Yes,This is my mail را بزنید تا ایمیل شما تایید شود.

گزینه Backup Recovery Phrase : درصورتیکه رمز عبور خود را فراموش کرده اید یا اگر خدمات بلاک چین در دسترس نباشد  عبارت Recovery به شما اجازه می دهد تا شما یا هر فرد دیگر برای بازگرداندن کیف پول و دسترسی به وجوه به آن دسترسی داشته باشد. با کلیک بر روی این گزینه و سپس کلیک رو دکمه Backup Phrase, در پنجره باز شده دکمه Next Step را بزنید. در صفحه بعد ۴ کلمه را به شما نشان میدهد در کل ۱۲ کلمه است آنها را در جایی امن با شماره آنها یاداشت و نگهداری کنید. در آخرین صفحه دکمه Final Step فعال می شود. روی آن کلیک کنید.

در صفحه بعد کلماتی را که شماره آنها را نوشته در فیلد مربوطه وارد کنید و دکمه Finish بزنید.

در صورت درست وارد کردن کلمات تیک سبز تایید طاهر می شود و با زدن دکمه Close این قسمت کامل می شود.

گزینه Create Password Hint : این قسمت تاثیری بر امنیت ندارد و فقط با نوشتن یک متن می توانید پسورد خود را راحت تر بیاد بیاورید که پیشنهاد نمی شود.لطفا سوالات خود را از طریق آیدی زیر مطرح نمایید:

🆔 @reza_sheykhi25

✅ با ما همراه باشید در کانال Bitcoin persia

🌐 https://t.me/bitcoin4persia